Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami. Można to zrobić na wiele sposobów:

 

Formularz zamówienia wycieczki   ZAMÓWIENIA >> Formularz, dzięki któremu można w prosty sposób zamówić wycieczkę, podając wszystkie niezbędne informacje.
przewodnicy@popoznaniu.pl   INFORMACJE i ZAMÓWIENIA  >> Najlepsza forma kontaktu z nami. Korzystając z e-maila można uzyskać pełną informację o ofercie i zamówić wycieczkę.
facebook.com/PoPoznaniu   AKTUALNOŚCI >> Nasz profil na Facebooku to miejsce, gdzie na bieżąco informujemy o naszych działaniach i zapowiadamy kolejne otwarte spacery.
Trip Advisor   OPINIE >> TripAdvisor to miejsce gdzie można przeczytać opinie o naszych wycieczkach i napisać własną, do czego serdecznie zachęcamy.
(+48) 884 605 305   TELEFON >> Do kontaktu telefonicznego zapraszamy osoby zainteresowane zamówieniem wycieczki. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.

 


Informacji o naszych otwartych wycieczkach tematycznych można także szukać co miesiąc w Afiszu kulturalnym (dostępny w CIK, Bibliotece Raczyńskich czy razem z IKS). Wycieczki tematyczne odbywają się zwykle w 2. i 4. sobotę miesiąca.Można się także z nami skontaktować używając poniższego formularza.

*
*
*
 
SmodCode