Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami. Można to zrobić na wiele sposobów:

 

Formularz zamówienia wycieczki   ZAMÓWIENIA >> Formularz, dzięki któremu można w prosty sposób zamówić wycieczkę, podając wszystkie niezbędne informacje.
   
przewodnicy@popoznaniu.pl   INFORMACJE i ZAMÓWIENIA  >> Najlepsza forma kontaktu z nami. Korzystając z e-maila można uzyskać pełną informację o ofercie i zamówić wycieczkę.
   
Newsletter   BIULETYN INFORMACYJNY >> Cykliczne zestawienie informacji na temat otwartych spacerów przesyłane na adresy e-mail wszystkich subskrybentów.
   
(+48) 884 605 305   INFORMACJE >> Telefon spełnia wyłącznie funkcję informacyjną. Nie przyjmujemy zamówień telefonicznych (wyjątkiem są grupy seniorów).
   
facebook.com/PoPoznaniu   AKTUALNOŚCI >> Nasz profil na Facebooku to miejsce, gdzie na bieżąco informujemy o naszych działaniach i zapowiadamy kolejne spacery.
   
Trip Advisor   OPINIE >> TripAdvisor to miejsce gdzie można przeczytać opinie o naszych wycieczkach i napisać własną, do czego serdecznie zachęcamy.

 


Informacji o naszych otwartych wycieczkach tematycznych można także szukać co miesiąc w Afiszu kulturalnym (dostępny w filiach CIM, Bibliotece Raczyńskich czy razem z IKS). Wycieczki tematyczne odbywają się zwykle w 2. i 4. sobotę miesiąca.Można się także z nami skontaktować używając poniższego formularza.

*
*
*
 
SmodCode